Fruitige Aziatische quesadilla met eend
Fruitige Aziatische quesadilla met eend

Fruitige Aziatische quesadilla met eend

totale tijd25 min.

Mexico ontmoet Azië in dit heerlijke fusionrecept. In plaats van kip en kaas verras je je gasten met een pittige vulling van eend, mango en ananas. Kikkoman Teriyaki Glaze zorgt voor een volle zoete smaak zonder urenlang te sudderen.

Ingrediënten

10 porties
700 g
tarwetortillas

Vulling:

2 kg
eendenborst
500 g
mango, in stukjes
500 g
ananas, in stukjes
3 tl
vijfkruidenpoeder
100 ml
shaoxingwijn
400 g
sjalotten
4 el
verse koriander, fijngehakt
100 ml
olie om te bakken

Voorbereiding

Vulling: Verwijder vel van eendenborsten en hak het vlees fijn in een molen of keukenmachine. Snipper sjalotten en bak ze in olie tot ze doorschijnend zijn. Voeg het eendengehakt toe en bak 5 minuten. Voeg mango en ananas toe en blus af met shaoxingwijn. Voeg Kikkoman Teriyaki Glaze en vijfkruidenpoeder toe aan de pan en laat inkoken, voeg vervolgens de koriander toe. 
 
Serveren: Leg tortilla's in de pan en leg wat van de vulling op één helft. Maak een halve maan en rooster ze aan beide kanten goudbruin. Snijd doormidden voor het opdienen.

Recept-ID F1011

Recept als PDF

PDF downloaden

Heb je nog vragen over onze recepten of producten?

We helpen je graag.

Neem nu contact met ons op

Neem contact met ons op!

Heb je vragen over onze producten, hun verkrijgbaarheid of wil je gewoonweg meer over Kikkoman weten? Neem dan contact met ons op!

Entry required or incorrect. Please correct.
Entry required or incorrect. Please correct.
Please enter your country.
Please enter a valid E-Mail address.
Please enter a message.

* Verplicht veld

Graag willen wij u wijzen op onze verklaring inzake de bescherming van persoonsgerelateerde gegevens. Voor verdere zakelijke informatie verwijzen wij naar onze disclaimer.