

Macaroni van gomitipasta met vegan kaas
Mac & cheese met een twist – er zit namelijk helemaal geen kaas in! In plaats daarvan gebruiken we pompoen, edelgistvlokken en, voor die speciale umami kick, Kikkoman Sojasaus – een vegan alternatief dat niets inlevert op smaak.
Ingrediënten
Voor de saus:
Voor de pasta:
Garnering:
Pasta approx. 150 g - Saus approx. 280 g - Garnering approx. 0.5g
Voorbereiding
Stap 1
Verhit olie in een pan. Roerbak de ui circa 2 minuten. Voeg de knoflook toe en bak dit 1 minuut mee. Voeg dan de pompoenblokjes, cashewnoten, kokosmelk, edelgistvlokken, Kikkoman Sojasaus en paprikapoeder toe. Doe het deksel op de pan en laat 15 minuten op middelhoog vuur pruttelen tot de pompoen gaar is. Pureer ten minste 4 minuten tot een gladde, zijdezachte saus.
Stap 2
Kook de pasta circa 5 minuten en voeg dit toe aan de warme saus.
Stap 3
Serveer de pasta op borden en besprenkel met fijngehakte bieslook.
Tip:
Pureer de saus in een hogesnelheidsblender voor een gladde, geblende consistentie. Haal de saus door een zeef voor een nog gladder resultaat.
Recept-ID F1002
Recept als PDF
PDF downloadenOntdek meer